Spiętrzenie młyńskie Zawada

Zawada

Skrajne ciśnienie hydrostatyczne powodowało przeciekanie betonu w galerii rur. Na wewnętrznych powierzchniach zastosowano produkt Xypex Concentrate, aby zapobiec dalszemu przedostawaniu się wody.

Witamy w Xypex Polska

Obecnie odwiedzasz stronę dystrybutora Xypex w języku polskim. Dzięki tej stronie możesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach, zapoznać się z prezentacją lokalnych projektów oraz skontaktować się bezpośrednio z regionalnym dystrybutorem odnośnie pytań lub ofert kupna. W każdej chwili możesz przejść do globalnej strony firmy Xypex, klikając tutaj www.xypex.com.

Zastrzeżone produkty Crystalline Waterproofing firmy Xypex są przez nas składowane, sprzedawane i obsługiwane na licencji firmy Xypex Chemical Corporation. Rewolucyjna technologia Crystalline Waterproofing firmy Xypex chroni infrastrukturę betonową od ponad 40 lat – i w ponad 80 krajach.

Technologia Xypex Crystalline została przetestowana i sprawdzona w niezliczonych zastosowaniach na całym świecie, w każdym trudnym klimacie i wielu rozwiązaniach konstrukcyjnych. Obecnie firma Xypex wyznacza standard doskonałości w swojej branży, a jej produkty są uwzględniane w coraz większej liczbie specyfikacji i zastosowań w konstrukcjach betonowych.

Scroll to top