Spiętrzenie młyńskie Zawada

Zawada

Skrajne ciśnienie hydrostatyczne powodowało przeciekanie betonu w galerii rur. Na wewnętrznych powierzchniach zastosowano produkt Xypex Concentrate, aby zapobiec dalszemu przedostawaniu się wody.

Country Videos Banner

 
videos-01
 • Globalna działalność firmy Xypex

  Beton to produkt uniwersalny, wykorzystywany między innymi do magazynowania lub odgradzania wody. A co, jeśli beton okaże się wadliwy i woda zacznie przesiąkać? Jest to potencjalnie wielki problem. Oto historia globalnej działalności firmy Xypex oraz wspaniałego produktu do naprawiania betonu, który dzięki swojej niezawodności uczynił firmę Xypex liderem rozwiązań do hydroizolacji betonu.

  Odtwórz film

  https://www.youtube.com/embed/W20Fmi7ur8w

   
  1
 • Wprowadzenie do technologii Xypex Crystalline

  Podstawą rozwoju technologii Xypex Crystalline było pełne zrozumienie chemicznych i fizycznych właściwości betonu. Beton ma strukturę porowatą. Kapilary w kształcie tuneli są naturalnymi elementami jego struktury i pozwalają na przepływ wody oraz innych cieczy.

  Badacze firmy Xypex odkryli metodę chemicznej obróbki, która spowodowałaby wypełnienie tych kapilar w celu uniemożliwienia przenikania wody i innych cieczy z każdej strony. Ta integralna struktura wypełnia kapilary, zapewniając hydroizolację betonu.

  Odtwórz film

  https://www.youtube.com/embed/Nt9jG9WDnyQ

   
  2
 • Animacja dotycząca technologii Xypex Crystalline

  Sposób, w jaki technologia Xypex Crystalline zapewnia hydroizolację i ochronę betonu, wciąż fascynuje osoby określające wymagania techniczne betonu oraz wykonawców na całym świecie. Za pomocą znacznego powiększenia jednej kapilary w tej animacji przedstawiono, jak produkt Xypex penetruje beton i jak zaistniała reakcja katalityczna prowadzi do utworzenia nierozpuszczalnych kryształów i struktury betonu, która charakteryzuje się trwałą wodoodpornością nawet w przypadku skrajnie wysokiego ciśnienia hydrostatycznego.

  Odtwórz film

  https://www.youtube.com/embed/BfKGbWUmAoE

   
  3
 • Stosowanie produktów Xypex Coating

  Produkty serii Xypex Coating do stosowania powierzchniowego są częścią systemu hydroizolacji i ochrony betonu firmy Xypex. Stanowią one jedną z trzech metod zastosowania technologii Xypex Crystalline w konstrukcjach betonowych.

  Odtwórz film

  https://www.youtube.com/embed/iCXf5QD7REM

   
  4
 • Zastosowanie produktów Xypex Admix

  Produkty Xypex Additive dodawane do betonu w czasie jego przygotowywania są częścią systemu hydroizolacji i ochrony betonu firmy Xypex. Stanowią one jedną z trzech metod zastosowania technologii Xypex Crystalline w konstrukcjach betonowych.

  Odtwórz film

  https://www.youtube.com/embed/hWaAfBV9DpI

   
  5
 • Zastosowanie produktów Xypex Dryshake

  Produkty Xypex Dryshake do stosowania na powierzchniach poziomych są częścią systemu hydroizolacji i ochrony betonu firmy Xypex. Stanowią one jedną z trzech metod zastosowania technologii Xypex Crystalline w konstrukcjach betonowych.

  Odtwórz film

  https://www.youtube.com/embed/6rLqCnMQkM8

   
  6
 • Naprawy betonu przy użyciu produktów Xypex

  Firma Xypex oferuje wiele wyspecjalizowanych produktów do szerokiej gamy zastosowań w naprawie betonu, takich jak zatrzymywanie przeciekającej wody, łatanie, ponowne nakładanie warstwy powierzchniowej i przywracanie jakości betonu, a także naprawianie szczelin.

  Odtwórz film

  https://www.youtube.com/embed/zUduZjTNAw0

   
  7
Scroll to top